Wiadomości › Nasze zdrowie

Syn Bartosza Zmarzlika otrzymał rowerek w prezencie od szpitala

24 marca 2021, 09:32
W minionym tygodniu w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie na świat przyszedł mały Antek, syn żużlowego mistrza świata na żużlu Bartosza Zmarzlika i jego partnerki Sandry Grochowskiej. We wtorek 23 marca chłopiec opuścił szpital i dostał z tej okazji prezent od lecznicy, w postaci rowerka biegowego.

Po śmierci 80-latka, szpital w Gorzowie chce zmiany prawa

13 marca 2021, 13:18
Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie podejmuje kolejne kroki, po śmierci 80-letniego pana Władysława, chorującego na Alzheimera, który został wypisany ze szpitala bez powiadomienia rodziny. Najpierw szpital zwolnił lekarza, który wypisał 80-latka, a teraz chce zmian w prawie dotyczących właśnie osób m.in. z chorobą Alzheimera czy demencją starczą.

Tworzą się kolejki przed punktem pobierania wymazów. Szpital wydłuża godziny

3 marca 2021, 14:23
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki informuje, że od środy 3 marca wydłużony będzie czas funkcjonowania punktu drive thru przy ul. Czartoryskiego. Wszystko przez to, że przed punktem tworzą się duże kolejki.

Zmiany w szczepieniach grupy "0" i seniorów w szpitalu

22 lutego 2021, 10:00
Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, w związku z przesunięciem terminu dostaw szczepionek dla grupy „0” i seniorów, został zmieniony harmonogram szczepień zaplanowany na najbliższy tydzień.

Przełożone szczepienia seniorów i grupy „0”

14 lutego 2021, 21:36
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musi wprowadzić zmianę w harmonogramie szczepień seniorów oraz grupy „0” od poniedziałku 15 lutego. Wszystko w związku z przesunięciem terminu dostawy szczepionek firmy Pfizer. Natomiast w poniedziałek ruszą szczepienia nauczycieli szczepionką firmy AstraZeneca.

Punkt drive tru na parkingu filharmonii zostanie zlikwidowany

12 lutego 2021, 09:24
Od soboty 13 lutego punkt pobierania wymazów zostanie zlikwidowany na parkingu Filharmonii Gorzowskiej. Jak informuje gorzowski szpital, testy na koronawirusa będzie można zrobić w budynku nr 8 kompleksu szpitalnego przy ul. Walczaka 42.

Wracają przyjęcia na chirurgię w gorzowskim szpitalu

11 lutego 2021, 14:09
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie poinformował, że oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej z pododdziałem chirurgii naczyniowej wznawia przyjęcia planowe w pełnym zakresie. Osoby, które miały już wyznaczony termin przyjęcia, a z powodu pandemii zostało ono odwołane, będą miały wyznaczane terminy w pierwszej kolejności.

Szpital oferuje pomoc osobom, które były zakażone koronawirusem

10 lutego 2021, 10:15
Jak wykazują badania, lęk, depresja czy bezsenność dotykają niemal co trzeciego pacjenta z ciężkim przebiegiem COVID-19. Dlatego też Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie tworzy specjalną grupę wsparcia dla osób po przebytym zakażeniu koronawirusem.

Szpital przenosi punkt szczepień na Walczaka

7 lutego 2021, 11:00
Kolejne zmiany związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19 w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim. Od poniedziałku 8 lutego punkt szczepień zostaje przeniesiony z ul. Dekerta na Walczaka.

Ważne zmiany w szczepieniach w gorzowskim szpitalu

5 lutego 2021, 14:39
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musi wprowadzić zmianę w harmonogramie szczepień od poniedziałku 8 lutego. Ma to związek z ograniczeniem zaplanowanej na poniedziałek dostawy szczepionek przeciwko COVID-19.


Fotoreportaże