• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 67 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący volkswagenem potrącił kobietę. W akcji śmigłowiec LPR

29 grudnia 2022, 17:31, red
W czwartek doszło do poważnego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 158 w miejscowości Ludzisławice. Kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę. Stan potrąconej kobiety jest bardzo poważny.

W czwartek 29 grudnia o godz. 16.57 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 158 w miejscowości Ludzisławice. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę, która wybiegła z lasu wprost pod auto. Kiedy służby dotarły na miejsce, potrącona kobieta miała funkcje życiowe – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Kierujący volkswagenem potrącił kobietę w miejscu, gdzie nie ma chodnika lub utwardzonego pobocza, tuż przy wjeździe do miejscowości. - Wyjaśniamy dokładne okoliczności tego zdarzenia. Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w tym miejscu jest zablokowana, samochody jadące w kierunku Drezdenka i Gorzowa mogą przejechać drogami lokalnymi przez miejscowość Ludzisławice.

AKTUALIZACJA

godz. 18.10 - Stan potrąconej kobiety jest bardzo poważny, kobieta jest reanimowana.

godz. 20 - Niestety 59-letnia kobieta zmarła w drodze do szpitala - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości