Wiadomości

W mieszkaniu odnaleziono zakrwawione zwłoki mężczyzny. Doszło do zabójstwa?

25 kwietnia 2022, 12:33
fot. archiwum
W poniedziałkowy poranek strażacy zostali wezwani do otwarcia drzwi w jednym z mieszkań przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą. W środku zostało odnaleziono zakrwawione ciało mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

W poniedziałkowy poranek 25 kwietnia o godz. 6.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy policji w otwarciu mieszkania przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej. - Otrzymaliśmy zgłoszenie od zaniepokojonych sąsiadów, że mężczyzna nie otwiera drzwi i nie ma z nim kontaktu – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kiedy strażacy dotarli na miejsce, przy użyciu drabiny, sprawdzili co dzieje się w środku. Zauważyli na podłodze plamę krwi, dlatego też podjęto decyzję o siłowym otwarciu mieszkania. W środku zostały odnalezione zwłoki 63-letniego mężczyzny. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, mężczyzna leżał zakrwawiony na podłodze w mieszkaniu. Z uwagi na stężenie pośmiertne, zdecydowano o odstąpieniu od reanimacji. Wszystko wskazuje, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie i doszło tam do zabójstwa.

- Na miejscu pracują cały czas policjanci pod nadzorem prokuratora. Nie mogę udzielać więcej informacji w tej sprawie - komentuje krótko Ziętek.

AKTUALIZACJA

Prokuratura Okręgowa w Gorzowie potwierdza, że doszło do zabójstwa 63-letniego mężczyzny. Do sprawy został zatrzymany 38-latek. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "W Kostrzynie na Odrą doszło do zabójstwa. Zatrzymano 38-latka".

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości