Wiadomości

W Kostrzynie na Odrą doszło do zabójstwa. Zatrzymano 38-latka

25 kwietnia 2022, 15:01
fot. Shutterstock
W poniedziałek nad ranem służby odnalazły zakrwawione zwłoki mężczyzny w mieszkaniu przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Do sprawy zatrzymano 38-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o zabójstwo 63-latka.

W poniedziałkowy poranek w jednym z mieszkań przy ul. Krótkiej w Kostrzynie nad Odrą odnaleziono zakrwawione ciało 63-letniego mężczyzny. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, mężczyzna leżał zakrwawiony na podłodze w mieszkaniu. Wszystko wskazywało na to, że doszło do jego zabójstwa. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „W mieszkaniu odnaleziono zakrwawione zwłoki mężczyzny. Doszło do zabójstwa?”.

Prokuratura Okręgowa w Gorzowie potwierdza, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. O zabójstwo mężczyzny podejrzewany jest 38-latka, który został zatrzymany przez policję.

- Potwierdzam, że w mieszkaniu zostały odnalezione zwłoki 63-letniego mężczyzny. W wyniku przeprowadzonych oględzin, potwierdzono, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Do został zatrzymany 38-letni mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą. Jest to osoba podejrzewana o doprowadzenie do śmierci 63-latka – komentuje Łukasz Gospodarek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Ciało 63-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma wyjaśnić co było przyczyną zgonu mężczyzny. Póki co, zatrzymany 38-latek nie usłyszał żadnych zarzutów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości