• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierująca toyotą uderzyła w przyczepę

11 stycznia 2022, 09:28
fot. Wypadki Gorzów
We wtorkowy poranek przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do wypadku. Kierująca toyotą uderzył w tył przyczepy. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł.

We wtorek 11 stycznia o godz. 9.11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy Al. Konstytucji 3 Maja. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przyczepę ciągnika rolniczego.

Kiedy służby dotarły na miejsce okazało się, że faktycznie kierujący samochodem osobowym marki toyota, który jechał Al. Konstytucji 3 Maja w stronę centrum, uderzył w przyczepę ciągnika rolniczego. Ciągnik rolniczy z przyczepą stał na prawym pasie jezdni, ponieważ były prowadzone prace porządkowe na pasie zieleni przy chodniku.

- Kobieta kierująca toyotą próbowała wyprzedzić ciągnik rolniczy z przyczepą i dokonała manewru w nieprawidłowy sposób, przez co doprowadziła do zderzenia. Kierująca została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kobieta kierująca toyotą została przekazana pod opiekę pogotowia.

Do identycznego zdarzenia doszło w listopadzie 2021 roku. Wówczas kierujący samochodem osobowym marki opel, również uderzył w przyczepę. Wówczas został ranny jeden z pracowników interwencyjnych, który stał obok przyczepy. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Kierujący oplem uderzył w przyczepę".

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości