Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

16 listopada 2021, 08:59
fot. czytelniczka Halina
W poniedziałkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w rejonie stacji paliw Orlen doszło do poważnego potrącenia. Kierujący samochodem marki volkswagen potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400 oraz na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Potrącony pieszy leżał na jezdni, nie ruszał się i to długi czas, kierowca siedział na pasach cały roztrzęsiony, wyglądało to naprawdę źle - napisała do naszej redakcji czytelniczka Natalia.

Do potrącenia doszło w poniedziałek 15 listopada po godz. 22 na oznakowanym przejściu dla pieszych ul. Podmiejskiej w rejonie stacji paliw Orlen. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

- 47-letni mężczyzna kierujący volkswagenem jadąc ul. Podmiejską w kierunku ronda Solidarności potrącił 58-letnią kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierowca tłumaczył, że nie zauważył kobiety przechodzącej przez pasy. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Kierowcy zostało zatrzymane prawo jazdy. Będzie prowadzone postępowanie w sprawie spowodowania wypadku drogowego.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości