• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Zniszczona Olimpijska jednak zostanie wyremontowana i to jeszcze w tym roku!

6 października 2021, 12:38
fot. archiwum
Władze Gorzowa rozstrzygnęły właśnie przetarg na przebudowę ul. Olimpijskiej w Gorzowie. Realizacją inwestycji zajmie się firma Maldrobud z Myśliborza, która zaoferowała najtańszą ofertę na kwotę 1 mln 69 tys. 829,36 zł. Wykonawca będzie miał 2 miesiące od podpisania umowy na remont ul. Olimpijskiej.
Pod koniec września władze Gorzowa otworzyły oferty, które wpłynęły do przetargu na przebudowę ul. Olimpijskiej. Miasto przeznaczyło na ten cel 1 mln zł. Natomiast do przetargu zgłosiły się trzy firmy, których oferty nieznacznie przekraczały budżet. Najtańszą ofertę złożyła firma Maldrobud - 1 mln 69 tys. 829,36 zł. Z kolei konsorcjum firm - Usług Sprzętowo-Transportowe K. Wiącek i Prywatne Przedsiębiorstwo Usługowo-Drogowego Drogus zaoferowało 1 mln 93 tys. 378,98 zł. Natomiast firma Eurovia Polska - 1 mln 184 tys. 347, 68 zł.

Natomiast w środę 6 października przetarg na przebudowę ul. Olimpijskiej został rozstrzygnięty. Zgodnie z przewidywaniami została wybrana najtańsza oferta, którą złożyła firma Maldrobud z Myśliborza na kwotę 1 mln 69 tys. 829,36 zł.

Jeszcze w październiku zostanie podpisana umowa z wykonawcą. Ten będzie miał dwa miesiące na realizację prac od dnia podpisania umowy. A to oznacza, prace powinny zakończyć się do końca grudnia 2021 roku.

Firma Maldrobud będzie musiała zająć się sfrezowaniem istniejącej zdegradowanej warstwy asfaltu oraz wykonaniem nowej nakładki asfaltowej. Ponadto ma zostać przebudowane skrzyżowanie ul. Olimpijskiej i ul. Ciołkowskiego. W ramach prac przewiduje się również wykonanie przebudowy i ułożenie nowego chodnika z kostki brukowej betonowej, wymianę kolektora fi 1000 wraz z podłączeniem do studni oraz regulację istniejących studni kanalizacyjnych.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości