Wiadomości

Kierujący skodą przebił barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

27 lutego 2021, 12:37
fot. Patryk Stachowiak
W sobotnie południe przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki skoda przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie. Auto zatrzymało się na chodniku po przeciwległej stronie. Jedna osoba została poszkodowana.

W sobotę 27 stycznia około godz. 12 przy ul. Grobla doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki skoda. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Kierujący samochodem osobowym marki skoda jechał ul. Grobla od strony ronda św. Jerzego w kierunku Zakanala. W pewnym momencie zjechał na lewo i uderzył w barierki rozdzielające obie jezdnie. Samochód dosłownie ściął barierki, a następnie zatrzymał się na chodniku po przeciwległej stronie ulicy. Na szczęście nie doszło do zderzenia czołowego z innym pojazdem.

- 35-letni kierujący skodą został zabrany do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

To już kolejne zdarzenie przy ul. Grobla w ostatnim czasie. W piątek 12 lutego pijany kierowca forda ściął barierki, następnie auto dachowało.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

1/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

2/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

2/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

3/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

3/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

4/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

4/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

5/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

5/5 Wypadek skody przy ul. Grobla

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości