Pożar samochodu i garażu na os. Staszica [film]

18 maja 2020, 08:46, red
fot. czytelnik Mariusz
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do poważnego pożaru przy ul. Grottgera w Gorzowie. Spalił się samochód osobowy marki nissan, dwie bramy garażowe. Uszkodzony został również fiar punto, który był zaparkowany po drugiej stronie jezdni.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej w niedzielę 17 maja o godz. 23.43 otrzymał zgłoszenie o pożarze przy ul. Grottgera. Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem jest objęty samochód osobowy marki nissan, który stał na poboczu oraz brama garażowa. Jak relacjonowali nasi czytelnicy, dym było widać z różnych części osiedla Staszica oraz było słychać dwa głośne wybuchy.

- Akcja gaśnicza trwała godzinę. Całkowitemu spaleniu uległ samochód osobowy marki nissan, ogień strawił również dwie bramy garażowe, a nadpalony został samochód marki fiat punto, który stał po drugiej stronie jezdni – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy od naszych czytelników na facebookowym profilu gorzowianin.com.

AKTUALIZACJA

Okazało się, że pożar samochodu nie byl przypadkowy. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak dwóch mężczyzn oblewa auto nieznaną substacją, a następnie podpala. Nagranie zobaczysz TUTAJ.

Fotoreportaż


1/5 Pożar przy Grottgera

1/5 Pożar przy Grottgera

2/5 Pożar przy Grottgera

2/5 Pożar przy Grottgera

3/5 Pożar przy Grottgera

3/5 Pożar przy Grottgera

4/5 Pożar przy Grottgera

4/5 Pożar przy Grottgera

5/5 Pożar przy Grottgera

5/5 Pożar przy Grottgera

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości