Spłonął nissan na Grottgera. Zobacz podpalaczy w akcji [film]

18 maja 2020, 17:41, red
W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru samochodu osobowego marki nissan przy ul. Grottgera w Gorzowie. Okazało się, że ogień został podłożony przez dwóch nieznanych sprawców. Właściciele auta wyznaczyli nagrodę za pomoc w zatrzymaniu lub wskazaniu podpalaczy.

Portal gorzowianin.com informował w poniedziałkowy poranek 18 maja, że minionej nocy doszło do pożaru samochodu osobowego nissan przy ul. Grottgera. Oprócz auta spaliły się dwie bramy garażowe oraz został nadpalony samochód osobowy stojący po drugiej stronie jezdni.

Jak się okazało, pożar samochodu nie był przypadkowy, ponieważ doszło do podpalenia, co zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu udostępniony na facebooku wyraźnie widać, jak dwóch, zapewne młodych mężczyzn, skrada się do zaparkowanego przy ulicy nissana. W rękach mają niewielkie butelki z łatwopalną substancją, którą najpierw wlewają od góry do komory silnika, a później oblewają prawe koło. Na filmie również widać, że jeden z mężczyzn odpala zapalniczkę w momencie, gdy drugi polewa jeszcze samochód nieznaną substancją. To powoduje natychmiastowe zapalenie się pojazdu i co jest bardzo prawdopodobne, doprowadziło do poparzenia sprawców.

Autorka nagrania, która zamieściła post na facebooku pisze, że podpalacze zapewne działali na zlecenie. - Nie byli profesjonalistami, co widać na załączonych filmikach. Prawdopodobnie ulegli poparzeniom – opisuje na swoim profilu Elisabeth Elegance. Właściciele samochodu wyznaczyli nagrodę w wysokości 5 tys. zł za wskazanie sprawców lub pomoc w ich ujęciu.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości