Wiadomości

VOX FM Gorzów na 101,7

2 lipca 2018, 10:38, red
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zezwoliła na zmianę nazwy radia nadającego od lipca 2015 roku na częstotliwości 101,7 FM w Gorzowie. Teraz jeszcze jest to GO FM, ale niebawem na tych falach usłyszymy prowadzących znanych ze stacji VOX FM.

Muzycznie nie zmieni się zupełnie nic. Wciąż na fali 101,7 w Gorzowie i okolicach będzie można słuchać szeroko rozumianą muzykę taneczną. Na antenie królują głównie przeboje lat 80., 90. i przeboje XXI wieku w tym gatunki euro disco, italo disco, eurodance oraz disco polo, a także inne przeboje muzyki rozrywkowej. Radio GO od początku swojej działalności korzystało z muzyki i rozwiązań technologicznych dostarczanych przez Grupę Radiową Time, czyli właściciela VOX FM.

Na 101,7 FM pozostaną też lokalne serwisy informacyjne oraz wieczorne rozmowy. To konieczne, ponieważ stacja ma koncesję lokalną i musi wypełniać jej zapisy. Zniknie za to poranek, który emitowany jest z Gorzowa. Lokalne pasmo ma być przeniesione na popołudnie, a od 6 rano mieszkańcy Gorzowa będą mogli posłuchać program o nazwie „Pierwsza zmiana”. Jest to poranek prowadzony przez trzy osoby. Na antenie VOX FM Gorzów pojawią się też takie pozycje jak: Best Lista, czy Marek Sierocki prezentuje.

Radio GO FM nadaje od lipca 2015 roku. Przez trzy lata zyskało ogromną popularność. GO FM jest zaraz po Radiu ESKA Gorzów najczęściej słuchaną stacją lokalną na terenie całego województwa lubuskiego. Więcej o słuchalności poszczególnych stacji pisaliśmy TUTAJ.

Według naszych nieoficjalnych informacji, Radio GO FM zniknie z eteru pod koniec wakacji. Od września 2018 roku radio działać będzie pod nową nazwą: VOX FM Gorzów.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości