Wiadomości

RMF, Zet, Eska i GO FM. Tego słuchamy najczęściej

6 czerwca 2018, 07:17, red
Czego słuchają mieszkańcy naszego regionu? Najczęściej wybieraną stacją jest RMF FM. Później Radio ZET i Radio Zachód. Ze stacji lokalnych prym wiodą Radio Eska Gorzów i Radio GO FM. Daleko z tyłu Radio Gorzów.

Z badania nazwanego „Udział w czasie słuchania programów radiowych na terenie województwa lubuskiego w pierwszym kwartale 2018 roku prym wiedzie Radio RMF FM. Stacji z Krakowa słucha codziennie blisko 30% mieszkańców. Później długo, długo nic i pojawia się Radio ZET z 17% wynikiem. Na trzecim miejscu w skali całego województwa jest regionalne Radio Zachód z 7,3% wynikiem.

W zestawieniu bardzo wysoko utrzymują się dwie lokalne stacje radiowe z Gorzowa. Radio Eska Gorzów zajmuje 4 miejsce w całym województwie oraz jak zawsze – pierwsze miejsce w samym Gorzowie z wynikiem 6,8%. Kolejnym lokalnym radiem z Gorzowa ze świetnym wynikiem jest Radio GO FM. Stacja ta jest na wysokim, 7. miejscu w województwie lubuskim oraz na drugiej pozycji w Gorzowie z wynikiem 3%. Nieco niżej znajdują się: Radio PLUS Gorzów (2,3%) oraz RMF MAXXX Lubuskie (2,2%).

Najgorszy wynik notuje lokalne Radio Gorzów (1,2%), które w wynikach słuchalności w skali całego województwa przegrywa nie tylko ze wspomnianymi stacjami lokalnymi z Gorzowa, ale też z Radiem VOX FM (2,2%) oraz Muzycznym Radiem Jelenia Góra (1,8%). Radio Gorzów ma tylko niewiele więcej słuchaczy niż Radio Maryja (0.9%). Niżej na „skali” są tylko Polskie Radio 24 oraz 2 program Polskiego Radia.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości