Potrącenie pieszego na pasach przez autobus MZK

25 sierpnia 2020, 16:16
W piątek 21 sierpnia na pasach przy ul. Matejki i Marcinkowskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszego. Jak się okazało, do potrącenia doszło z winy kierowcy MZK, ponieważ mężczyzna został potrącony, kiedy schodził już praktycznie z pasów. Dlatego też policjanci ukarali kierowcę mandatem karnym. Natomiast portal gorzowianin.com zwrócił się do Miejskiego Zakładu Komunikacji z prośbą o udostępnienie nagrania z monitoringu autobusu, aby sprawdzić co widział w momencie wypadku kierowca.

Nocne sprzątanie centrum Gorzowa

22 sierpnia 2020, 07:56
Część mieszkańców Gorzowa skarży się na uciążliwy hałas w nocy, który powoduje maszyna do sprzątania ulic. Gorzowianie podkreślają, że pojazd regularnie budzi ich w nocy. Z kolei Urząd Miasta Gorzowa tłumaczy, że nie może zmienić godzin sprzątania ulic, ponieważ optymalne warunki do prowadzenia zamiatania występują w porze nocnej.

Gorzów: Zalany Górczyn i Manhattan

18 sierpnia 2020, 15:46
We wtorkowe popołudnie przez Gorzów przechodzi burza, której towarzyszą intensywne opady deszczu. Ulewny deszcz zalewa już niektóre ulice w mieście.

Gorzów: Koronawirus na GRH

3 sierpnia 2020, 10:02
Sanepid objął kwarantanną 26 osób, które miały kontakt z mężczyzną pobierającym opłaty na ryneczku przy Jerzego. Jak się okazało, koronawirusa potwierdzono u drugiego pracownika Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

Pijany kierowca taranuje betonowy płot

30 lipca 2020, 13:22
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Nagranie z monitoringu pokazuje moment, w którym pijany kierowca opla dosłownie rozwala i taranuje betonowy płot. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. film pochodzi z grupy WYPADKI GORZÓW

x