Gorzów: Bliskie spotkanie z dzikami

12 stycznia 2021, 10:29
Bliskie spotkanie z dzikami w Gorzowie miał pan Remigiusz, który przysłał do naszej redakcji film. - Spotkałem je podczas spaceru z psem. Czas coś z nimi zrobić. Szły jeszcze kawałek za nami, były niecały metr ode mnie i psa. Dziki ignorują ludzi, ale na psy się rzucają – podkreśla pan Remigiusz.

Rozbudowa DK22 oczami drona

31 grudnia 2020, 10:18
Więcej informacji z regionu lubuskiego na http://www.lubuskie24.pl

Ksiądz na hulajnodze kolęduje w Marwicach koło Gorzowa

30 grudnia 2020, 14:16
Tegoroczna kolęda województwie lubuskim jest zdecydowanie inna, niż do tej pory. Ksiądz z wizytą duszpasterską nie może przyjść do nas do domu, za to wierni mają brać udział w spotkaniach kolędowych w kościele. Z tego schematu postanowił wyłamać się ksiądz proboszcz Jarosław Zagozda, który odwiedzał parafian w Marwicach koło Gorzowa za pomocą... hulajnogi. Co istotne, ksiądz nie wchodził do środka, ale błogosławił domy z zewnątrz. autor filmu: Lubomir Fajfer Więcej informacji z regionu lubuskiego na http://www.lubuskie24.pl

W Gorzowie już po pierwszych szczepieniach

27 grudnia 2020, 12:53
Więcej informacji z regionu lubuskiego na http://www.lubuskie24.pl

Świąteczna zbiórka żywności w Gorzowie

26 grudnia 2020, 13:37
W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia gorzowska społeczniczka Agnieszka Kosacka wraz z Polskim Czerwonym Krzyżem zorganizowała akcję "Podziel się posiłkiem". Każdy z mieszkańców miasta, zamiast wyrzucać jedzenie, które zostało po świętach, mógł przynieść do magazynu PCK i w ten sposób podzielić się z potrzebującymi. Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów, ponieważ jedzenia było tak dużo, że trzeba było dostawiać jeszcze jeden stół.

x