Pożar domu jednorodzinnego przy Zielonej

30 stycznia 2020, 14:17
W czwartkowe popołudnie przy ul. Zielonej na Gorzowskim Zawarciu doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zdarzenia, cały dom był objęty ogniem.

Krowy opuszczają santockie zakole

29 stycznia 2020, 11:30
Czy to już koniec przeciągającej się w nieskończoność historii krów z podgorzowskiej gminy Deszczno? Wszystko wskazuje na to, że tak. Od środy trwa wywożenie stada na nowe miejsce w Lipkach Wielkich. To skomplikowana operacja, w której biorą udział służby Biura Ochrony Zwierząt. Wszystko to odbywa się pod okiem funkcjonariuszy policji.

Robert Biedroń z wizytą w Gorzowie

27 stycznia 2020, 12:35
Robert Biedroń odwiedził Gorzów. Lider Wiosny spotkał się ze swoimi sympatykami w klubie „Jedynka” przy ulicy Chrobrego. Później wraz ze zwolennikami lewicy otworzył biuro poselskie Anity Kucharskiej-Dziedzic.

Szpital chce utworzyć więcej miejsc w hostelu

23 stycznia 2020, 09:32
Zarząd gorzowskiego szpitala planuje utworzenie dodatkowych miejsc w hostelu działającym przy lecznicy. Bezpłatnie korzystać z niego mogą chorzy przyjmujący chemioterapię oraz w trakcie radioterapii. Taki obiekt jest sporym udogodnieniem szczególnie dla osób spoza miasta które dzięki niemu nie muszą codziennie dojeżdżać na wlewy czy naświetlania. Obecnie w hostelu jest dwadzieścia pięć miejsc ale władze szpitala chciałyby zwiększyć ich liczbę o drugie tyle.

x