Gorzów Wielkopolski. Tłumy ludzi w kolejce po darmowe maseczki

18 marca 2021, 16:04
Więcej informacji z regionu lubuskiego na https://www.lubuskie24.pl W czwartkowe popołudnie rozpoczęła się dystrybucja maseczek dla mieszkańców Gorzowa. Tłum ludzi zebrał się przede wszystkim na os. Staszica i Dolinki. Niewiele mniej osób ustawiało się w kolejce na os. Sady oraz na Manhattanie. Zdarzali się mieszkańcy, którzy chcieli wziąć więcej maseczek, niż cztery. Były również takie osoby, które ustawiały się ponownie w kolejce po odbiór maseczek.

Zobacz jak strażacy OSP Deszczno gaszą pożary traw. Nagranie z kamery GoPro umieszczonej na hełmie

17 marca 2021, 13:35
Więcej informacji z regionu lubuskiego na https://www.lubuskie24.pl

Pożar mieszkania w Gorzowie

6 marca 2021, 23:22
więcej informacja z regionu lubuskiego na http://lubuskie24.pl

Pijani mężczyźni skakali po autach na osiedlu Europejskim

6 marca 2021, 19:41
Więcej informacji z Gorzowa i regionu lubuskiego na http://www.lubuskie24.pl W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn, którzy byli pod wpływem alkoholu, znalazło sobie sposób na „zabawę” na os. Europejskim w Gorzowie. Skakali po maskach i dachach samochodów zaparkowanych na osiedlowym parkingu przy ul. Madryckiej. W ten sposób uszkodzonych zostało kilka aut. Sprawa została zgłoszona na policję.

Kierowca BMW wyprzedza na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej

19 lutego 2021, 13:43
Na skrzynkę "stop agresji drogowej" trafiają nagrania z kamer samochodowych, które bardzo często pokazują brak zdrowego rozsądku u wielu kierowców. Do jednego z takich zdarzeń doszło w piątkowe przedpołudnie na drodze krajowej nr 22 koło Gorzowa. Na filmiku widać, jak kierujący BMW wyprzedza na skrzyżowaniu, podwójnej linii ciągłej i polu wyłączonym z ruchu. Jak podkreślają policjanci, kierowca nie uniknie kary. Więcej informacji z regionu lubuskiego na http://www.lubuskie24.pl