• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa. Czeka nas upalny piątek i deszczowy weekend

25 sierpnia 2023, 09:14, Marcin Kluwak
fot. IMGW
Dla zachodniej i południowo-zachodniej Polski wydano kolejne ostrzeżenie. Tym razem meteorolodzy informują, że w wielu rejonach kraju, także w Gorzowie i okolicach spodziewane są dziś wysokie temperatury. Ostrzeżenie obowiązuje do godziny 19.

Synoptycy wydali na piątek kolejne ostrzeżenie, tym razem przed wysokimi temperaturami. Oto pełna treść komunikatu:

Wysoka temperatura, stopień I - maksymalna temperatura od 30 do 34 stopni Celsjusza. Komunikat obowiązuje od 2023-08-25 10:00 do 2023-08-25 19:00.

Jeżeli spojrzymy na prognozy pogody, to wyraźnie widać, że piątek, to będzie ostatni dzień z tak wysokimi temperaturami w ciągu dnia. Już w sobotę w Gorzowie i okolicach synoptycy przewidują spadek temperatury do 25 stopni oraz przelotne opady deszczu. Burze mogą pojawić się już w nocy z piątku na sobotę.

Kolejne dni przyniosą nieco wytchnienia od upałów. Od poniedziałku termometry pokazywać będą średnio 20-22 stopnie ciepła, coraz częściej zdarzać się będą bardziej pochmurne dni. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości