• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Warta Gorzów kontra beniaminek. Inauguracja ligi na wyjeździe

1 sierpnia 2023, 11:01, Marcin Kluwak
fot. Dawid Lis
Za piłkarzami Warty Gorzów okres przygotowawczy do nowego sezonu. Teraz przyszedł czas na ligowe starcia. Pierwszy mecz w sezonie 2023/2024 Warta Gorzów rozegra na wyjeździe z beniaminkiem ligi, drużyną LZS Starowice Dolne.

W sobotę 5 sierpnia startują rozgrywki 3 ligi 3 grupy w piłce nożnej w sezonie 2023/2024. Drużyna Warty Gorzów swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe. Na Warciarzy czeka podróż do Starowic Dolnych w województwie opolskim, gdzie zmierzą się z miejscową drużyną LZS Starowice Dolne. Rywal Warty Gorzów to beniaminek z 4 ligi opolskiej.

Mecz LZS Starowice Dolne - Warta Gorzów. Sobota 5 sierpnia godz. 13, stadion przy ul. Sportowej w Starowicach Dolnych.

Skład Warty Gorzów w sezonie 2023/2024

W porównaniu z ubiegłym sezonem skład Warty Gorzów został przebudowany, pojawiły się nowe nazwiska. Poniżej prezentujemy zestawienie piłkarzy, którzy dołączyli do zespołu, a także nazwiska tych, którzy zmienili barwy klubowe.

Przybyli: Dawid Smug (Pogoń Siedlce) Igor Lewandowski (Miedź Legnica) Krzysztof Maślanka (Polonia Środa Wielkopolska ) Shuto Nakano (Klub Piłkarski Uniwersytetu Doshisha Kyoto, Japonia ) Tymur Chepovoy (MFK Karvina U19, Czechy).

Odeszli: Dominik Siwiński (Świt Skolwin Szczecin), Olivier Laraz (TS Gwarek Tarnowskie Góry) Filip Wawrzyniak, Daniel Czerwiński (obaj Szukają klubów).

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości