• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

W Gorzowie nie będzie ciepłej wody. Wszystko przez prowadzoną inwestycję

21 czerwca 2023, 14:20, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W pierwszym tygodniu lipca nastąpi przerwa w dostawie ciepłej do budynków w całym Gorzowie. Wszystko przez inwestycję gorzowskiej elektrociepłowni, która wymaga odłączenia sieci ciepłowniczej. W związku z tym w dniach 3-7 lipca w Gorzowie nie będzie ciepłej wody.

PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi obecnie inwestycję polegającą na budowie kotłowni szczytowo-rezerwowej. To pozwoli gorzowskiej elektrociepłowni na całkowite odejście od węgla. Prace mają zostać zakończone do końca 2023 roku. Podstawowym paliwem będzie wówczas wysokometanowy gaz systemowy.

Brak ciepłej wody w Gorzowie. W tych dniach nie będzie ciepłej wody w Gorzowie

Kolejne prace inwestycyjne wymagają odłączenia sieci ciepłowniczej. To oznacza, że nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków w całym Gorzowie, w tym również na basenach CSR Słowianka.

Ciepłej wody w Gorzowie nie będzie od poniedziałku 3 lipca do piątku 7 lipca. - Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby przerwa w dostawie ciepła była jak najkrótsza oraz aby mieszkańcy Gorzowa odczuli ją w jak najmniejszym stopniu – podkreśla gorzowska elektrociepłownia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości