• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Uwaga, świeżo malowane! Miasto bierze się za odświeżanie ławek

22 maja 2023, 13:27, Marcin Kluwak
fot. Urząd Miasta Gorzowa
W najbliższych tygodniach ponad 100 ławek i 50 koszy na śmieci na terenie Gorzowa zostanie odświeżonych Malowanie i impregnacja rozpoczęła się od ławek na deptaku przy ul. Sikorskiego.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Jednak mieszkańcy Gorzowa muszą uważać, bo właśnie rozpoczęło się odświeżanie miejskich ławek.

- Właśnie rozpoczęliśmy lifting naszych miejskich ławek i koszów. Malowanie i impregnacja potrwa przez maj i czerwiec. Łącznie zostanie odnowionych ponad 100 ławek i siedzisk oraz około 50 koszy na odpady – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Prace rozpoczęto w poniedziałek 22 maja od odświeżania ławek na deptaku przy ul. Sikorskiego. Natomiast w następnych tygodniach malowane będą ławki m.in. na skwerze przy Łokietka, przy ul. Towarowej, przy Dominancie, przy ul. Kilińskiego, przy ul. Strzeleckiej, na skwerze przy Łaźni, wzdłuż ulicy Wyszyńskiego, na placu Nieznanego Żołnierza czy na skwerze przy ulicy Dowbora-Muśnickiego.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości