• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czytelniczka: Mężczyzna bez spodni biega koło działek ROD

16 marca 2023, 09:36, Marcin Kluwak
zdjęcie poglądowe
W rejonie działek ROD Stilon przy ul. Szarych Szeregów Gorzowie pojawił się półnagi mężczyzna. Jak relacjonuje czytelniczka Karolina, mężczyzna bez spodni miał się onanizować, dlatego też wezwała na miejsce policję.

Od kilku lat w rejonie cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie pojawia się mężczyzna, który obnaża się przed kobietami. Chociaż za każdym razem na miejsce jest wzywana policji, to golas pozostaje wciąż nieuchwytny. Do podobnej sytuacji doszło w kwietniu 2022 roku w parku Kopernika, gdzie starszy mężczyzna onanizował się w pobliżu placu zabaw, ale na szczęście został zatrzymany.

Teraz półnagi mężczyzna pojawił się w rejonie działek ROD przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Mężczyzna był tam widziany już kilka razy. Całą sprawę nagłośniła czytelniczka Karolina, która spotkała półnagiego mężczyznę w rejonie działek we wtorek 14 marca. - Uwaga, za działkami ROD Stilon w zaroślach biegał półnagi mężczyzna, który się onanizuje. Widziany już był jakiś czas wcześniej. Sprawa została zgłoszona na policję. Jeśli są inni świadkowie, proszę o zgłoszenie tego, nigdy nie wiadomo co zrobi następnym razem – relacjonuje czytelniczka Karolina.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej spawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Potwierdzam, że dyżurny otrzymał zgłoszenie we wtorek po godz. 18, że w rejonie ogródków działkowych biega mężczyzna bez spodni, ale w kurtce i czapce na głowie. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole, ale nikogo nie odnaleziono. Dlatego, jeżeli ktoś zauważy podejrzanego mężczyznę bez spodni w wieku około 40-50 lat, prosimy od razu dzwonić na policję – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości