Wiadomości

Podprowadzająca Stali Gorzów powalczy o tytuł Miss Polonia 2023

14 marca 2023, 10:00
fot. Mateusz Jagielski/Official Miss Polonia
Pochodząca z podgorzowskiego Bogdańca Karolina Kulczyńska znalazła się w gronie 20 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2023. Karolina jako jedyna reprezentantka województwa lubuskiego będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Dla 22-latki to niesamowita przygoda.

W poniedziałek 13 marca poznaliśmy oficjalnie finalistki konkursu Miss Polonia 2023. - Finalistki Miss Polonia 2023! Po burzliwych obradach jury, udało się wybrać szczęśliwą 20-tkę. Wybór nie należał do najłatwiejszych, wszystkie półfinalistki były piękne nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz - podkreślają organizatorzy konkursu piękności.

Jak się okazało w finałowej 20-stce znalazła się jedna reprezentantka z województwa lubuskiego. To 22-letnia Karolina Kulczyńska z podgorzowskiego Bogdańca. - Chyba już pora by się pochwalić... Znalazłam się w finałowej 20stce MISS POLONIA! To dla mnie ogromny zaszczyt, że będę reprezentować nasze województwo podczas Finału Miss Polonia 2023. Przede mną niesamowita przygoda - pisze na swoim profilu Karolina Kulczyńska.

Co istotne, Karolina w 2021 roku została Miss Ziemi Lubuskiej, o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Piękna Karolina z Bogdańca została Miss Ziemi Lubuskiej". Natomiast od 2022 roku jest podprowadzającą Stali Gorzów, czyli jedną ze Stal Girls.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości