• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Podprowadzająca Stali Gorzów powalczy o tytuł Miss Polonia 2023

14 marca 2023, 10:00
fot. Mateusz Jagielski/Official Miss Polonia
Pochodząca z podgorzowskiego Bogdańca Karolina Kulczyńska znalazła się w gronie 20 finalistek prestiżowego konkursu piękności Miss Polonia 2023. Karolina jako jedyna reprezentantka województwa lubuskiego będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej Polki. Dla 22-latki to niesamowita przygoda.

W poniedziałek 13 marca poznaliśmy oficjalnie finalistki konkursu Miss Polonia 2023. - Finalistki Miss Polonia 2023! Po burzliwych obradach jury, udało się wybrać szczęśliwą 20-tkę. Wybór nie należał do najłatwiejszych, wszystkie półfinalistki były piękne nie tylko z zewnątrz, ale i wewnątrz - podkreślają organizatorzy konkursu piękności.

Jak się okazało w finałowej 20-stce znalazła się jedna reprezentantka z województwa lubuskiego. To 22-letnia Karolina Kulczyńska z podgorzowskiego Bogdańca. - Chyba już pora by się pochwalić... Znalazłam się w finałowej 20stce MISS POLONIA! To dla mnie ogromny zaszczyt, że będę reprezentować nasze województwo podczas Finału Miss Polonia 2023. Przede mną niesamowita przygoda - pisze na swoim profilu Karolina Kulczyńska.

Co istotne, Karolina w 2021 roku została Miss Ziemi Lubuskiej, o czym portal gorzowianin.com informował w artykule "Piękna Karolina z Bogdańca została Miss Ziemi Lubuskiej". Natomiast od 2022 roku jest podprowadzającą Stali Gorzów, czyli jedną ze Stal Girls.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości