• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Podpalacz śmietników po raz kolejny w akcji

22 lutego 2023, 23:23, mk
fot.: czytelnik
Na gorzowskim Górczynie grasuje kolejny podpalacz śmietników? Wszystko wskazuje na to, że tak. Straż Pożarna w ciągu niespełna godziny otrzymała trzy zgłoszenia o płonących kontenerach.

Seria podpaleń rozpoczęła się po godzinie 22 przy ulicy Korcza w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło do gorzowskich strażaków o 22:19. Właśnie od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy zdjęcie akcji gaszenia kontenerów. Po dosłownie kilku minutach napłynęło kolejne - tym razem z pobliskiej ulicy Waldemara Kućki. W obu przypadkach paliła się altana śmietnikowa, a raczej pojemniki wraz ze śmieciami. Na szczęście strażacy szybko ugasili oba pożary.

Prawie godzinę po pierwszym zgłoszeniu, o 23:11 do stanowiska kierowania KM PSP w Gorzowie wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze - tym razem z ulicy Popławskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że palił się śmietnik w altanie śmietnikowej. Zgłaszający relacjonował, że widać bardzo wysokie płomienie w środku i już zaczęły płonąć kolejne kontenery.

To nie pierwsza tego typu akcja w Gorzowie. Na łamach naszego portalu już wielokrotnie informowaliśmy czytelników o podpalaczach. Jednego z nich, dzięki nagraniom z monitoringu udało się zidentyfikować.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości