• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nowość w Gorzowie: Piękne kwiaty kupisz w kwiatomacie

14 lutego 2023, 09:09, mk
Foto: Damian Pyta
Zapomnieliście kupić kwiaty na Walentynki swojej ukochanej? A może przegapiliście urodziny i szybko potrzebujecie bukietu kwiatów? Jest na to rozwiązanie. W Gorzowie, tuż obok marketu Intermarche przy Pomorskiej pojawił się... kwiatomat.

Czytelników naszego portalu zawsze informujemy o nowościach, jakie pojawiają się w Gorzowie. Dziś takim “kwiatkiem” w naszym mieście jest... kwiatomat! Nie wiemy, czy pojawił się on na kilka dni i po Walentynkach zniknie, czy zagości na stałe w tym miejscu. Pewne jest natomiast, że bukiet kwiatów można kupić tam przez 24 godziny na dobę. Oczywiście, o ile wcześniej nie zostaną one wykupione. 

Zakupy w bezobsługowej kwiaciarni nie są niestety tanie. Widać to na załączonym obrazku. Za najtańszy bukiet zapłacimy 130 złotych (ten z najniższej półki) a za najdroższy - aż 240 złotych. Bukiety są jednak piękne i na pewno oczarują obdarowaną osobę.  

Jak czytamy na stronie producenta, kwiatomat może pracować na zewnątrz w lecie jak i zimie. Specjalistyczny układ chłodzenia zapewnia stałą temperaturę bezpieczna dla kwiatów. Aktualnie jedyny sposób zapłaty to płatność kartą, ale w przyszłości producent chce wprowadzić płatność gotówką. Proces zakupu odbywa się bardzo prosto. Klient na ekranie dotykowym wpisuje numer komory, z której planuje kupić kwiaty, po czym wybiera sposób płatności kartą i przykłada kartę do terminala. Po akceptacji przez operatora płatności kwiatomat otwiera odpowiednie drzwi i przez 40 sekund czeka na odbiór towaru. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/3 Kwiatomat w Gorzowie

1/3 Kwiatomat w Gorzowie

2/3 Kwiatomat w Gorzowie

2/3 Kwiatomat w Gorzowie

3/3 Kwiatomat w Gorzowie

3/3 Kwiatomat w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości