• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Gorzów: Awaria wodociągu na os. Słonecznym

28 stycznia 2023, 21:20, red
W sobotni wieczór 28 stycznia doszło do awarii wodociągu na os. Słonecznym w Gorzowie. Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji usuwanie awarii rozpocznie się w niedzielny poranek 29 stycznia. Wody nie mają mieszkańcy budynków przy ul. Plac Słoneczny.

W sobotę 28 stycznia wieczorem doszło do awarii sieci wodociągowej na os. Słonecznym w Gorzowie. W związku z tym, wody w kranach nie będą mieć mieszkańcy budynków znajdujących się przy ul. Plac Słoneczny.

Przerwa w dostawie wody nastąpi od godz. 23. Natomiast usuwanie usterki rozpocznie się w niedzielę 29 stycznia od godzin porannych. - Przepraszamy odbiorców za niedogodności. Beczkowóz z wodą został podstawiony – informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie. Awaria ma zostać usunięta w niedzielę do godz. 15.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości