• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Magda Gessler z Kuchennymi Rewolucjami niedaleko Gorzowa

13 stycznia 2023, 11:46, red
fot. facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN
"Kuchenne Rewolucje" dotarły tym razem do Witnicy w powiecie gorzowskim. Magda Gessler wraz z telewizyjną ekipą pojawiła się we wtorek 10 stycznia w Hotelu i Restauracji Witnica. W najbliższym czasie lokal przejdzie metamorfozę - zmieni swoją nazwę oraz menu. Emisja programu odbędzie się za kilka miesięcy.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

We wtorek 10 stycznia do Witnicy zawitała Magda Gessler, która prowadzi telewizyjne show „Kuchenne Rewolucje”. Gwiazda TVN wraz z całą ekipą telewizyjną pojawiła się w Hotelu i Restauracji "Witnica", który mieści się na Placu Andrzeja Zabłockiego 5 w Witnicy. To oznacza, że lokal przejdzie w najbliższych dniach metamorfozę – zmieni się nie tylko wygląd lokalu i jego nazwa, ale również menu.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Scenariusz programu jest zawsze taki sam. Najpierw Magda Gessler próbuje dań przygotowanych przez kucharzy, ocenia wystrój lokalu i kuchnię, a następnie spotyka się z właścicielami. Kolejny etap do propozycja zmiany nazwy i menu oraz metamorfoza samego lokalu. Na sam koniec jest uroczysta kolacja z zaproszonymi gośćmi - są to osoby związane z restauracją oraz osoby spotkane na ulicy podczas rozdawania degustacyjnych potraw.

Odcinek „Kuchennych Rewolucji: z udziałem Hotelu i Restauracji "Witnica" zostanie wyemitowany na antenie telewizji TVN za kilka miesięcy. Dokładna data emisji póki co nie jest znana.

Kuchenne Rewolucje w Witnicy. Mieszkańcy są zaskoczeni i chwalą restaurację

Mieszkańcy Witnicy, kiedy dowiedzieli się, że „Kuchenne Rewolucje” zawitają do Hotelu i Restauracji "Witnica" byli zaskoczeni tą informacją. Wszyscy goście chwalą dotychczasową kuchnię.

- A wam na pewno potrzebna rewolucja? Przecież świetnie sobie radziliście - pyta się Krzysztof. - Nie mogę się doczekać! Już teraz jedzonko jest pyszne, świetna obsługa i sympatyczna atmosfera - podkreśla Izabela. - Słyszałam jakiś czas temu, że w Witnicy mają zagościć Kuchenne Rewolucje, ale nie zgadłabym, że będą w Hotel i Restauracja "Witnica". Na pewno potrzebne? Zawsze nam smakowało, wszystko było pięknie podane, szybko i mega pysznie - przyznaje z kolei Basia. - Ja też się cały czas zastanawiam co tam poprawiać, kuchnia rewelacja, smak, jakość produktów, wielkość porcji, fajni ludzie, ładny i gustowny wystrój. Może Pani M. przyjechała się czegoś nauczyć. Powodzenia ekipo - pisze Daria.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości