• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

W parku Słowiańskim w Gorzowie grasuje ekshibicjonista!

24 grudnia 2022, 16:05, red
fot. archiwum
Przestrzegamy wszystkich tych, którzy będą wybierać się na świąteczny spacer w okolice parku Słowiańskiego. Jedną z naszych czytelniczek spotkała dziś przykra niespodzianka i napisała do naszej redakcji, aby ostrzec innych mieszkańców osiedla. W okolicy grasuje ekshibicjonista.
- To było najgorsze doświadczenie mojego życia - napisała do naszej redakcji czytelniczka Paulina. To było około południa, gdy nasza czytelniczka szła przez park Słowiański. - Spotkałam mężczyznę, który siedział w altanie i na mój widok wstał i zaczął się onanizować. Najpierw jak zobaczył, że wchodzę do parku, schował się za belkami altany, jak widział, że idę dalej, wstał, ściągnął spodnie i zaczął się onanizować, gdy zobaczył, że zawróciłam, ubrał się i szedł za mną - relacjonuje pani Paulina.

Mężczyzna ubrany był cały na czarno, miał szarą, zimową czapkę bez pompona, prawdopodobnie był bez zarostu. Z wyglądu miał około 50 lat. 

Nasza czytelniczka powiadomiła policję, ale ta nikogo nie odnalazła, dlatego tez za naszym pośrednictwem apeluje do mieszkańców pobliskiego osiedla, by zwracali szczególną uwagę na takie osoby i w razie podobnych sytuacji, natychmiast powiadamiali policję. 

To nie pierwszy tego typu przypadek w tych okolicach. Wcześniej ekshibicjonistę kilkukrotnie widziano w okolicach gorzowskiego cmentarza. Wtedy policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Gorzowa, który publicznie obnażał się przed napotkanymi kobietami. Pisaliśmy o tym w artykule pt.: Policjanci złapali zboczeńca, który obnażał się przed kobietami

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości