• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie volkswagena i volvo. Auto zatrzymało się na barierkach

22 grudnia 2022, 17:43
fot. Wypadki Gorzów
W czwartek na skrzyżowaniu ul. Grobla i Zielonej doszło do zderzenia volkswagena i volvo. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w volvo, które rozbiło się na barierkach rozdzielających pasy ruchu przy ul. Grobla.

W czwartek 22 grudnia przed godz. 17 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo na skrzyżowaniu ul. Grobla i Zielonej. Na miejsce została wysłana policja.

Jak relacjonują nasi czytelnicy, światła na skrzyżowaniu ul. Grobla, Zielonej i Woskowej nie działają od soboty 17 grudnia, przez co dochodzi do częstych wymuszeń pierwszeństwa przejazdu.

Tak też było w czwartkowe popołudnie. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącym volvo, który następnie rozbił się o barierki rozdzielające obie jezdnie ul. Grobla.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzone zostały jedynie barierki oraz rozbite zostało volvo. Policjanci ukarali kierowcę volkswagena mandatem w wysokości 1500 zł oraz 12 puntkami karnymi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości