• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Nie żyje Barbara Zajbert

2 grudnia 2022, 11:24
fot. ZNP Gorzów
W piątek 2 grudnia zmarła Barbara Zajbert, która przez ostatnie lata była prezesem gorzowskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego. Informację o jej śmierci przekazali pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych nr 14.

W piątek 2 grudnia zmarła Barbara Zajbert. Informację o jej śmierci przekazali pracownicy Zespołu Szkół Specjalnych nr 14. - Z przykrością informujemy, ze dzisiaj odeszła Barbara Zajbert, nauczycielka naszej szkoły - czytamy na profilu Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie Wielkopolskim.

Barbara Zajbert była wieloletnim prezesem gorzowskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz nauczycielką w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie.

Informacja o jej śmierci to smutna wiadomość dla wielu osób. - Moja dawna pani pedagog ze szkolnych lat pamietam ją do dziś i nie moge w to uwierzyć że już nie ma jej z nami i wyrazy głębokiego współczucia dla jej męża Krzysztofa i całej rodziny i niech spoczywa w spokoju - pisze pani Małgorzata.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości