Wiadomości

Łobaszewska i Soyka w gorzowskim teatrze. Wyjątkowy koncert już 8 grudnia!

15 listopada 2022, 11:42
Zarezerwujcie sobie czas. Ten grudniowy wieczór możecie spędzić przy rytmach pięknej muzyki i utworów napisanych przez najwybitniejszych kompozytorów polskiej muzyki rozrywkowej. 8 grudnia na deskach gorzowskiego teatru wystąpią Grażyna Łobaszewska i Stanisław Soyka.

Grażyna Łobaszewska słynie z takich hitów jak "Czas nas uczy pogody", "Brzydcy", "Gdybyś" czy "Ludzie z duszą". W 2022 roku wybitna wokalistka świętuje 50-lecie działalności! Artystka od lat zachwyca publiczność. Wykonuje piosenki napisane specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własne interpretacje standardów jazzowych i muzyki gospel. 

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy i kunsztu wykonawczego, to znajdziesz je podczas wyjątkowych koncertów jubileuszowych artystki. Nie zabraknie również pięknych polskich piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego. Podczas koncertu Grażynie Łobaszewskiej towarzyszyć będzie zespół Ajagore, a także niezwykły gość: Stanisław Soyka 

Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie. 

Sprawdź i zarezerwuj bilety TUTAJ

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości