Wiadomości

Policyjna interwencja przed Filharmonią Gorzowską

12 listopada 2022, 18:27
fot. Gorzów Fotomeet
W sobotę przed Filharmonią Gorzowską pojawiły się trzy policyjne radiowozy. Wszystko prze to, że ochroniarz obiektu zadzwonił na numer alarmowy i powiadomił służby, że na zewnątrz znajduje się grupa osób z bronią. Jak się okazało, zebrane tam osoby robiły sesję zdjęciową z... repliką broni.

W sobotę 12 listopada do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Adam, który dopytywał się o to, co się stało w Filharmonii Gorzowskiej. Wszystko przez to, że po godz. 13 przy ul. Dziewięciu Muz pojawiły się trzy policyjne radiowozy oraz pojazd firmy ochroniarskiej.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Zaniepokojona osoba zadzwoniła pod numer alarmowy i powiadomiła służby, że przed Filharmonią Gorzowską znajduje się grupa osób z bronią. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole. Okazało się, że byli to fani broni na kulki. Nie było żadnego zagrożenia. Funkcjonariusze przeprowadzili z nimi rozmowę i pouczyli – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Grupa osób spotkała się po to, aby zrobić sesję zdjęciową z repliką broni M4 ASG. Zresztą na placu przed filharmonią były ustawione lampy doświetlające, które wykorzystuje się w fotografii. Natomiast osobą, która wezwała na miejsce policję był ochroniarz Filharmonii Gorzowskiej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości