• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Policyjna interwencja przed Filharmonią Gorzowską

12 listopada 2022, 18:27
fot. Gorzów Fotomeet
W sobotę przed Filharmonią Gorzowską pojawiły się trzy policyjne radiowozy. Wszystko prze to, że ochroniarz obiektu zadzwonił na numer alarmowy i powiadomił służby, że na zewnątrz znajduje się grupa osób z bronią. Jak się okazało, zebrane tam osoby robiły sesję zdjęciową z... repliką broni.

W sobotę 12 listopada do portalu gorzowianin.com napisał czytelnik Adam, który dopytywał się o to, co się stało w Filharmonii Gorzowskiej. Wszystko przez to, że po godz. 13 przy ul. Dziewięciu Muz pojawiły się trzy policyjne radiowozy oraz pojazd firmy ochroniarskiej.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Zaniepokojona osoba zadzwoniła pod numer alarmowy i powiadomiła służby, że przed Filharmonią Gorzowską znajduje się grupa osób z bronią. Na miejsce zostały wysłane policyjne patrole. Okazało się, że byli to fani broni na kulki. Nie było żadnego zagrożenia. Funkcjonariusze przeprowadzili z nimi rozmowę i pouczyli – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Grupa osób spotkała się po to, aby zrobić sesję zdjęciową z repliką broni M4 ASG. Zresztą na placu przed filharmonią były ustawione lampy doświetlające, które wykorzystuje się w fotografii. Natomiast osobą, która wezwała na miejsce policję był ochroniarz Filharmonii Gorzowskiej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości