• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Będzie przerwa w dostawie prądu na os. Europejskim w Gorzowie

7 listopada 2022, 09:13
fot. archiwum
Mieszkańcy osiedla Europejskiego we wtorek 8 listopada będą musieli liczyć się z brakiem prądu przez cztery godziny. Jak informuje Regionalna Grupa Energetyczna RGE, przerwa w dostawie energii elektrycznej jest spowodowana okresowym przeglądem konserwacyjnym sieci.

Jak informuje Regionalna Grupa Energetyczna RGE z siedzibą w Gorzowie, która jest dostawcą energii elektrycznej na os. Europejskim, we wtorek 8 listopada mieszkańcy osiedla będą musieli liczyć się z brakiem prądu. W godz. od 9 do 13 mogą nastąpić przerwy w dostawie energii elektrycznej zasilającej rejon ulic: Lizbońska, Brukselska, Londyńska, Kijowska, Madrycka, Lwowska i Wiedeńska.

- Przerwa w dostawach energii spowodowana jest potrzebą przeprowadzenia okresowego przeglądu konserwacyjnego sieci oraz urządzeń energetycznych - Adam Wusaty, dyrektor ds. środków produkcji Regionalnej Grupy Energetycznej RGE w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości