• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Tragedia na gorzowskim bulwarze. Nie żyje mężczyzna

8 października 2022, 17:19
foto: Damian Pyta
Nie żyje mężczyzna, który nagle zasłabł, przechodząc pod jedną z nisz. Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych czytelników tuż po godzinie 16:00.

Co wydarzyło się na gorzowskim bulwarze? Z takim pytanie zwracają się do nas czytelnicy, którzy widzieli akcję policji i pogotowia ratunkowego pod jedną z nisz na bulwarze zachodnim przy ulicy Nadbrzeżnej. 

Okazuje się, że reanimowany był tam mężczyzna. Akcja reanimacyjna trwała kilkadziesiąt minut - informują nas czytelnicy, którzy przechodzili lub przejeżdżali ulicą Nadbrzeżną. Niestety, jak się później okazało, nie udało się uratować życia mężczyzny. Po kilkunastu minutach na miejscu pojawił się kolejny partol policji z parawanem. - Mężczyzna zasłabł i pomimo reanimacji nie udał się go uratować - mówi Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości