Wiadomości

Dwóch kierowców wjechało pod prąd na rondo Santockie [film]

8 października 2022, 16:36
fot. czytelnik Damian
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotni poranek na rondzie Santockim w Gorzowie. Nasz czytelnik Damian był świadkiem, jak kierowcy dwóch samochodów osobowych - zjeżdżając z Trasy Nadwarciańskiej wjechali pod prąd na rondo. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera zamontowana w samochodzie.

Do portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Damian, który w sobotę 8 października był świadkiem niecodziennej i niebezpiecznej sytuacji na rondzie Santockim w Gorzowie. Do wiadomości został dołączony film z samochodowego wideorejestratora.

Wszystko działo się po godz. 9.14 na rondzie Santockim. Pan Damian jechał ul. Warszawską i zatrzymał się na czerwonym świetle przed rondem Santockim. Kiedy czekał na zielone światło, aby skręcić w prawo w Trasę Nadwarciańską był świadkiem, jak dwóch kierowców wjechało na rondo pod prąd.

- Kiedy czekałem na zielone światło, zobaczyłem jak mężczyzna kierujący mercedesem zjeżdżając z Trasy Nadwarciańskiej wjeżdża na rondo pod prąd, a za nim jedzie kobieta kierująca hondą. Kierowca mercedesa chyba szybko zorientował się, że źle pojechał, bo od razu skręcił z powrotem na Trasę Nadwarciańską. Natomiast kobieta z hondy jechała dalej pod prąd w stronę ul. Warszawskiej, prawie doprowadzając do zderzenia z autem, które miało zielone światło i jechało od Podmiejskiej w stronę Trasy Nadwarciańskiej - opowiada czytelnik Damian.

Na nagraniu widać, jak kierująca hondą zatrzymuje się dopiero tuż przed przejściem dla pieszych przy wjeździe od strony ul. Warszawskiej i dopiero po kilku sekundach postanawia zawrócić i pojechać w stronę Trasy Nadwarciańskiej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości