• Dziś 27°/16°
  • Jutro 30°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25
Wiadomości

Mrożąca krew w żyła sytuacja na drodze. Kierowca nagle zjeżdża na lewy pas

26 sierpnia 2022, 17:39
źródło: Wypadki Gorzów
Kamery zamontowane w naszych prywatnych samochodach nieraz już nagrywały groźne sytuacje na naszych drogach. Tak też było w piątkowe popołudnie na drodze Nowiny Wielkie - Gorzów. Kierujący osobówką z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dzięki szybkiej reakcji kierowcy nie doszło do tragedii.

Dla wielu to slogan powtarzany wielokrotnie przy różnego rodzaju zdarzeniach, ale tak właśnie wygląda zjechanie na przeciwległy pas ruchu - z nieznanych do tej pory przyczyn. To, co widać na filmie zaprezentowanym przez jedną z internautek, mrozi krew w żyłach. Gdyby nie szybka jej interwencja, mogło się skończyć tragicznie.

Na nagraniu widać, jak kierujący osobowym citroenem jadąc poprawnie swoim pasem ruchu, zjeżdża nagle na pas, po którym jechał internautka. Kierowca samochodu nadjeżdżającego z naprzeciwka nie sygnalizował w żaden sposób swojego manewru, więc można śmiało stwierdzić, że nie kontrolował swojego pojazdu. Nie wiadomo, czy był pijany, czy tylko na chwile stracił panowanie nad pojazdem. 

Film jedna z internautek umieściła na grupie na FB - Wypadki Gorzów, umieszczając stosowny komentarz”

Masz szczęście, że to skończyło się, jak widać na nagraniu i trafiłeś na mnie, bo ktoś inny mógł nie mieć takiego farta i mogłeś kogoś zabić!!! Ludzie zastanówcie się 1000x, zanim wsiądziecie do samochodu, to nie jest zabawa… Przez TAKICH DEBILI ludzie tracą zdrowie albo co gorsze ŻYCIE !!! 

Jak wynika z informacji przekazanych przez autorkę nagrania, zostało ono już przekazane policjantom. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości