Wiadomości

Nad Kłodawką zostanie wybudowany wybieg dla psów

4 stycznia 2023, 10:43, red
Władze Gorzowa wybrały właśnie firmę, która zajmie się budową wybiegu dla psów nad rzeką Kłodawką. Wybieg dla psów wybuduje firma z Gorzowa za kwotę 57 tys. zł, będzie miała na to czas do maja 2023 roku. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

Nad rzeką Kłodawką zostanie w końcu wybudowany wybieg dla psów, a wszystko dzięki projektowi, który zgłosił jeden z mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Wybieg dla psów powstanie na działce pomiędzy placem zabaw, a hotelem Gracja.

Miasto szukało wykonawcy inwestycji i szacowało, że budowa wybiegu będzie kosztować 47 tys. zł. Swoje oferty złożyło aż 6 firm, z czego najtańszą ofertę zaproponowała gorzowska firma - Zakład Projektowania i Usług Komunalnych Poraj chciał 57 tys. zł za realizację inwestycji.

Po przeanalizowaniu ofert, urzędnicy zdecydowali, że dołożą brakujące 10 tys. zł. Tym samym budową wybiegu dla psów nad rzeką Kłodawką zajmie się Zakład Projektowania i Usług Komunalnych Poraj z Gorzowa.

Wybieg dla psów będzie składał się z następujących elementów: 3 rur betonowych, 2 hopek do skakania oraz pochylni. Ponadto zostanie ustawiona ławka i kosz na śmieci. Wejście na wybieg dla psów będzie zabezpieczone w śluzę. Wykonawca będzie miał czas do 10 maja 2023 roku na wybudowanie wybiegu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości