Wiadomości

Remont zakończony. Czas na kolejne utrudnienia na Mieszka I

22 lipca 2022, 13:10
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W poniedziałek 25 lipca rozpocznie się renowacja kanału kanalizacji sanitarnej przy ul. Mieszka I. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do ul. Krasińskiego.

Całkiem niedawno zakończyła się przebudowa ul. Chrobrego i Mieszka I, przez co kierowcy mogli swobodnie poruszać się po Śródmieściu Gorzowa. Jednak od poniedziałku 25 lipca kierowców czekają kolejne utrudnienia, tym razem przy ul. Mieszka I.

Na odcinku ul. Mieszka I od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do ul. Krasińskiego będą prowadzone prace przy renowacji kanału kanalizacji sanitarnej. Roboty będą prowadzone przy istniejących studzienkach kanalizacji sanitarnej, bez wykopów, a dla zminimalizowania utrudnień ruchem drogowym będzie kierować wykonawca robót.

W pierwszym etapie, który potrwa dwa dni nastąpi miejscowe zawężenie pasa ruchu prowadzącego do centrum miasta. Jednocześnie nie będzie możliwości skrętu w ul. Mickiewicza, w kierunku Kosynierów Gdyńskich.

W drugim etapie zostanie wyłączona z użytku zatoka postojowa położona po zachodniej stronie ul. Mieszka I. Skrzyżowanie tej ulicy z ul. Mickiewicza będzie przejezdne we wszystkich kierunkach. Planowany czas trwania tego etapu to około siedem dni roboczych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości