• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 88 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Kierowca skody ukradł worki z piaskiem sprzed biblioteki [film]

13 lipca 2022, 11:17
fot. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Gorzowie
Do zuchwałej kradzieży doszło przed Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Gorzowie. Kierowca skody jadąc ul. Kosynierów Gdyńskich, zatrzymał auto, a następnie ukradł worki z piaskiem. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Sprawą zajmuje się policja.

- Niestety, nie jest to nasza najnowsza produkcja filmu pt. Jak ukradłem sprzed biblioteki w biały dzień worki z piaskiem. Jest to nagranie z naszego monitoringu. Mamy nadzieję, że policja już puka do drzwi tego pana – pisze na swoim profilu Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gorzowie.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek 11 lipca o godz. 11.25. Na nagraniu widać, jak kierowca skody jedzie jednokierunkową ul. Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Estkowskiego. Kiedy kierowca mija bibliotekę, nagle zatrzymuje samochód i cofa na jednokierunkowej ulicy, a następnie parkuje auto na chodniku.

Dalej na nagraniu widać, jak mężczyzna jak gdyby nigdy nic, kradnie worki z piaskiem, które następnie chowa do bagażnika. Skradzionych zostało łącznie osiem worków z piaskiem, które zabezpieczały boczne wejście do biblioteki przed zalaniem. Następnie mężczyzna wsiada do auta i odjeżdża.

Sprawa została zgłoszona na policję. - Przyjęliśmy zawiadomienie w tej sprawie. Otrzymaliśmy również nagranie z monitoringu, na którym widać, jak mężczyzna kradnie worki z piaskiem. Na filmie widać numery rejestracyjne pojazdu oraz wizerunek kierowcy, więc zatrzymanie mężczyzny i jego rozliczenie to kwestia czasu. Straty wstępnie oszacowano na około 200 zł – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości