Wiadomości

Wybili dziurę w ścianie i włamali się do sklepu

13 lipca 2022, 13:10, ak
fot. czytelnik Paweł
W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do włamania do Sklepu Polskiego przy ul. Ulimskiej w Gorzowie. Złodzieje, aby dostać się do środka wybili dziurę w ścianie. Ich łupem padły przede wszystkim papierosy oraz niewielka ilość alkoholu.

Do zuchwałego włamania doszło w nocy z poniedziałku 11 lipca na wtorek 12 lipca w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej w Gorzowie. Złodzieje, aby dostać się do środka marketu wybili dziurę w ścianie. Właściciel sklepu zobaczył co się stało, dopiero we wtorek rano. Po złodziejach została dziura w ścianie i brak towaru.

- Ukradli papierosy i trochę alkoholu. To nie pierwsze włamanie w okolicy. Rabują same sklepy i kradną papierosy. Muszą wcześniej obserwować sklepy, bo wiedzą gdzie mają zrobić dziurę. Na ścianie naszego sklepu, w miejscu gdzie zrobili dziurę, stała szafa z papierosami. – opowiada pan Paweł, właściciel Sklepu Polskiego.

Na miejsce została wezwana policja. - Potwierdzam, że policjanci przyjęli zgłoszenie o włamaniu we wtorek 12 lipca rano. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Sprawcy dostali się do środka sklepu wybijając dziurę w ścianie i ukradli papierosy oraz alkohol. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazuje, to nie pierwsze tego typu zdarzenie w ostatnich dniach. Na początku lipca doszło do próby włamania do sklepu Biedronka w Deszcznie – w tym przypadku złodzieje nic nie ukradli. Natomiast we wcześniejszych miesiącach celem złodziei były Delikatesy przy ul. Kobylogórskiej w Gorzowie, Biedronka w Jeninie czy hurtownia papierosów King.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości