Wiadomości

Gorzów: Kamera nagrała, jak mężczyzna bije psa na chodniku [film]

16 czerwca 2022, 21:00
fot. youtube.com
W serwisie YouTube pojawiło się nagranie na którym widać, jak mężczyzna bije psa na chodniku. Zwierzę jest trzymane, a następnie uderzane z otwartej ręki kilka razy. Wszystkiemu przygląda się stojąca obok kobieta. Cała sytuacja została nagrana przez jednego z kierowców.

O szokującym zachowaniu mężczyzny z Gorzowa powiadomił nas czytelnik Janek wysyłając maila na adres redakcja@gorzowianin.com. - Psy nie mają łatwo w Gorzowie - napisał nasz czytelnik Janek i dołączył link do serwisu YouTube, w którym pojawiło się nagranie z os. Górczyn w Gorzowie pod tytułem „Bydlak bije psa na ulicy, a tępa dzida się przygląda”.

Wszystko wydarzyło się w ubiegłą niedzielę 12 czerwca po godz. 21 na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i Witosa. Na nagraniu z videorejestratora w samochodzie widać, jak na chodniku przy ul. Witosa mężczyzna bije czarnego psa. Zwierzę jest trzymane, a następnie uderzane z impetem z otwartej dłoni. Przez kilka sekund filmu widać, jak mężczyzna zadaje kilka ciosów zwierzakowi, a wszystkiemu przygląda się stojąca obok kobieta, która jak widać czeka aż mężczyzna skończy bić psa. 

Takie zachowanie, to znęcanie się nad zwierzętami, które nie powinno w ogóle mieć miejsca i jest karane. Według art. 35 ustawy o ochronie zwierząt, kto znęca się nad zwierzęciem podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

- Może ktoś kojarzy te dwie osoby i psa? Sprawa zostanie zgłoszona na policję - komentuje zdarzenie OTOZ Animals Gorzów.

AKTUALIZACJA

- Ta para prawdopodobnie mieszka w pobliskim bloku. Słyszałam z balkonu jakaś awanturę tego mężczyzny z kierowcą samochodu, ale nie wiedziałam o co dokładnie chodzi. Teraz niestety już wiem - napisała po publikacji artykułu czytelniczka Marta.

Odezwał się również właściciel psa. - To jest mój pies. Dostał w dupę, bo chwilę przed nagraniem uciekła mi ze smyczy i zaczęła biegać po ulicy. Prawie mi się władowała pod 2 auta. Na pewno się nie znęcam nad psem. Wystraszyłem się, że coś ją rozjedzie. Kocham swojego psa i nie biję go w domu - komentuje pan Ariel.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości