• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ulewa znów rozmyła ścieżkę nad Kłodawką

10 czerwca 2022, 08:58
fot. czytelnik Marek
Intensywne opady deszczu, które przeszły w poniedziałek nad Gorzowem zniszczyły fragment ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Miasto zapewnia, że zostaną przeprowadzone oględziny oraz ocenione szkody. Następnie zostanie podjęta decyzja o zakresie i terminie naprawy.

Do portalu gorzowianin.com zwrócił się mieszkaniec Gorzowa z prośbą o interwencję w sprawie ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Po ulewie, która przeszła w poniedziałek przez Gorzów została zniszczona część ścieżki na wysokości stadionu lekkoatletycznego.

- Tak się martwią o drzewa, a kto naprawi po raz kolejny ścieżkę którą rozmyło koło stadionu lekkoatletycznego i za czyje pieniądze? Ta ścieżka to w ogóle fantastyczna sprawa, coś nie ma szczęścia – napisał czytelnik Marek.

To prawda, że ścieżka pieszo-rowerowa nad Kłodawką nie ma szczęścia, w końcu przy każdej większej ulwie jest rozmywana i wystają z niej tylko elementy plastikowej kratki lub folia. Tak było też w tym przypadku, po poniedziałkowej burzy, której towarzyszył ulewny deszcz. Zamiast utwardzonej nawierzchni, widać folię. 

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa z pytaniami w sprawie naprawy ścieżki. - Zostaną przeprowadzone oględziny, ocena uszkodzeń. Na ich podstawie zostanie podjęta decyzja o zakresie i terminie prac – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości