Wiadomości

Ulewa znów rozmyła ścieżkę nad Kłodawką

10 czerwca 2022, 08:58
fot. czytelnik Marek
Intensywne opady deszczu, które przeszły w poniedziałek nad Gorzowem zniszczyły fragment ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Miasto zapewnia, że zostaną przeprowadzone oględziny oraz ocenione szkody. Następnie zostanie podjęta decyzja o zakresie i terminie naprawy.

Do portalu gorzowianin.com zwrócił się mieszkaniec Gorzowa z prośbą o interwencję w sprawie ścieżki pieszo-rowerowej nad Kłodawką. Po ulewie, która przeszła w poniedziałek przez Gorzów została zniszczona część ścieżki na wysokości stadionu lekkoatletycznego.

- Tak się martwią o drzewa, a kto naprawi po raz kolejny ścieżkę którą rozmyło koło stadionu lekkoatletycznego i za czyje pieniądze? Ta ścieżka to w ogóle fantastyczna sprawa, coś nie ma szczęścia – napisał czytelnik Marek.

To prawda, że ścieżka pieszo-rowerowa nad Kłodawką nie ma szczęścia, w końcu przy każdej większej ulwie jest rozmywana i wystają z niej tylko elementy plastikowej kratki lub folia. Tak było też w tym przypadku, po poniedziałkowej burzy, której towarzyszył ulewny deszcz. Zamiast utwardzonej nawierzchni, widać folię. 

Zwróciliśmy się do Urzędu Miasta Gorzowa z pytaniami w sprawie naprawy ścieżki. - Zostaną przeprowadzone oględziny, ocena uszkodzeń. Na ich podstawie zostanie podjęta decyzja o zakresie i terminie prac – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości