Wiadomości

Rozkopana ul. Hawelańska po awarii. Kiedy droga będzie przejezdna?

8 czerwca 2022, 12:00
fot. Damian Pyta
W centrum Gorzowa koło Studni Czarownic doszło do awarii ciepłociągu. Usterka co prawda została naprawiona, ale droga jest wciąż rozkopana i kierowcy nie mogą przejechać ul. Wełniany Rynek i Hawelańską w stronę ul. Jagiełły.

We wtorek 7 czerwca doszło do awarii ciepłociągu koło Studni Czarownic w Gorzowie. Usterka spowodowała, że koniecznie było zamknięcie skrzyżowania ul. Hawelańskiej i Wełniany Rynek, a następnie zerwanie asfaltu i rozkopanie drogi, aby dostać się do rur. Tym samym kierowcy nie mieli możliwości przejechania ul. Wełniany Rynek i Hawelańską w kierunku ul. Jagiełły.

Na czas prac, mieszkańcy budynków przy ul. Sikorskiego 119,120,122, ul. Chrobrego 34, ul. Sikorskiego 133-134, ul. Hawelańskiej 6, ul. Hawelańskiej 11, ul. Zabytkowej 4, ul. Pocztowej 13A nie mieli ciepłej wody w kranach.

Po kilku godzinach prac, awaria została usunięta i o godz. 17 we wtorek mieszkańcy mieli już ponownie ciepłą wodę. Jednak naprawa ciepłociągu nie oznaczała ponownego otwarcia dla ruchu skrzyżowania ul. Hawelańskiej i Wełniany Rynek.

W środę 8 czerwca rozpoczęły się roboty związane z odtworzeniem jezdni i nawierzchni asfaltowej. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, prace naprawcze potrwają do czwartku 9 czerwca, wówczas droga ma zostać ponownie otworzona dla ruchu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości