• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Wokół starego miasta, czyli kolejny spacer po Gorzowie

3 czerwca 2022, 09:00
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W sobotnie przedpołudnie 4 czerwca odbędzie się trzeci z ośmiu zaplanowanych spacerów po Gorzowie w ramach cyklu „ChodźMY na spacer”. Tym razem spacer odbędzie się pod hasłem "Wokół Starego Miasta". Przewodnikiem będzie tradycyjnie Zbigniew Rudziński.

W kwietniu miasto ruszyło z drugą edycją akcji „ChodźMY na spacer”, czyli tematycznymi spacerami po Gorzowie. W sobotę 4 czerwca odbędzie się kolejny spacer po Gorzowie, tym razem pod hasłem „Wokół Starego Miasta”. W rolę przewodnika po Gorzowie ponownie wcieli się Zbigniew Rudziński, szef oddziału PTTK „Ziemia Gorzowska”, który zabierze mieszkańców w podróż po centrum Gorzowa. Warto założyć wygodne buty.

Start spaceru w sobotę o godz. 10 na Starym Rynku. - Przypominamy, że aby wziąć udział w spacerze nie trzeba wcześniej zapisywać się czy zgłaszać swojego udziału. Spacery będą prowadzone bez względu na warunki pogodowe. Jedynym powodem do odwołania i przełożenia wydarzenia będzie intensywna burza i ulewny deszcz w godzinie rozpoczęcia spaceru. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla uczestników – podkreśla Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji Urzędu Miasta Gorzowa.

HARMONOGRAM SPACERÓW 2022

- sobota 4 czerwca - Wokół Starego Miasta

- sobota 2 lipca - Przez Saharę, Złoty Widok na Koniec Świata

- sobota 6 sierpnia - W parku Złotego Potoku z Polaną Narzeczonych i brzegiem „prawie dzikiej” Warty

- sobota 3 września - Od dębów Jaś i Małgosia po stoki Słowiańskiego Parku

- sobota 1 października - Bulwar Nadwarciański, park i pałac Gustava Schroedera, Cmentarz Świętokrzyski

- sobota 5 listopada - Szlakiem Pauckscha, Bahra i Lutra

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości