Wiadomości

Gorzów: Wypadek na rondzie Wyszyńskiego i na Sikorskiego

25 kwietnia 2022, 20:29
fot. Marcin Kluwak
W poniedziałkowy wieczór po godz. 20 doszło do dwóch zdarzeń drogowych na terenie Gorzowa niemal w tym samym czasie. Na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza zderzyły się renault i toyota. A na zjeździe z ronda Wyszyńskiego kierujący autem wjechał w tył audi i uciekł z miejsca zdarzenia.

W poniedziałek 25 kwietnia o godz. 20.02 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Jancarza i Sikorskiego. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży i policja. Natomiast pięć minut później do kolejnego zdarzenia drogowego doszło na rondzie Wyszyńskiego. Tam również zostały wysłane dwa zastępy strażaków i policja.

Jeżeli chodzi o wypadek ze skrzyżowania ul. Sikorskiego i Jancarza, to tam doszło do zderzenia toyoty i renault. Obaj kierujący byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 

Natomiast na zjeździe z ronda Wyszyńskiego w ul. Roosevelta kierujący samochodem osobowym – prawdopodobnie marki volkswagen uderzył w tył audi i uciekł z miejsca zdarzenia. Lewy pas w stronę ul. Roosevelta jest zablokowane. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości