• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 62 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Teren uporządkowany. Kiedy ruszy budowa Gorzów Power Center? [zdjęcia]

20 stycznia 2023, 14:31, mk
fot. Marcin Kluwak
Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie ma zostać wybudowane największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. W ostatnich tygodniach na działkach, gdzie docelowo powstanie park handlowy trwały prace przy wycince drzew i krzewów. Teraz tera został uporządkowany i inwestor będzie mógł ruszyć z pracami.

W ostatnich tygodniach trwała wycinka drzew i krzewów oraz prace porządkowe na czterech działkach o powierzchni ponad 14 hektarów przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie, gdzie docelowo powstanie największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Firma wynajęta przez inwestora miała sporo roboty, bo teren był zarośnięty krzakami, do wyniki poszło też parę drzew.

Obecnie teren jest już uporządkowany i czeka na rozpoczęcie robót budowlanych. Na początek inwestor, zajmie się pracami ziemnymi. A jest przed nim sporo pracy. Nowoczesne centrum handlowe będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych. Tuż obok ma zostać wybudowany hipermarket Selgros.

Gorzów Power Center. Kiedy ruszy budowa parku handlowego Gorzów Power Center?

- Nasz gorzowski projekt Power Center nabrał już ogromnego rozpędu i z tym większa energią „wrzucamy wyższy bieg” w jego realizacji. Mając pozwolenie na budowę, zaplanowaliśmy harmonogram prac deweloperskich. Z budową parku handlowego ruszmy wiosną 2023 roku - mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director w Acteeum Central Europe.

Gorzów Power Center. Kiedy otwarcie centrum handlowego i hipermarketu Selgros w Gorzowie?

Według harmonogramu przygotowanego przez inwestora, prace budowlane mają potrwać 12 miesięcy. Tym samym otwarcie parku handlowego zostało zaplanowane na wiosnę 2024 roku.

Równocześnie mają trwać prace przy budowie hipermarketu Selgros, który będzie niezależną inwestycją. Selgros ma się również otworzyć wiosną 2024 roku.

Gorzów Power Center. Będzie pierwszy Decathlon w Gorzowie

W centrum handlowym Gorzów Power Center znajdzie się pierwszy w Gorzowie sklep Decathlon. Będzie to atrakcyjny i spektakularny na skalę regionalną sklep, który na powierzchni 2500 m.kw. zaoferuje całą gamę towarów sportowych.

Jakie sklepy otworzą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie. Ofertę sportową gorzowskiego centrum handlowego wzbogaci także Martes Sport sklepem o powierzchni 900 m.kw. Natomiast wśród marek modowych znajdzie się sklep Sinsay, który zajmie powierzchnię 1200 m.kw. Będzie też szwedzki multimarket Jula.

Gorzowskie centrum handlowe powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego niezależnie hipermarketu Selgros oraz stacji benzynowej wiodącej marki.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Fotoreportaż


1/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

1/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

2/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

2/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

3/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

3/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

4/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

4/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

5/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

5/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

6/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

6/6 Tutaj powstanie Gorzów Power Center

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości