Wiadomości

Ukradli kanistry ze stacji paliw. Uciekali autobusem [film]

18 marca 2022, 09:45
fot. KMP Gorzów
Policjanci zatrzymali dwie osoby, które ukradły kanistry ze stacji paliw przy ul. Grobla w Gorzowie. Mężczyźni zostali zauważeni przez operatora monitoringu, kiedy wsiadali do autobusu. Zostali zatrzymani na przystanku przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Kierowca zablokował drzwi autobusu, a do środka weszli policjanci. Sprawa kradzieży znajdzie swój finał w sądzie.

W środowy wieczór 16 marca po godz. 22 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży kanistrów ze stacji paliw BP przy ul. Grobla. Dwaj mężczyźni ukradli kanistry i uciekli ze stacji paliw. W ich poszukiwania zaangażowano policyjne patrole oraz operatora miejskiego monitoringu.

- Krótko po zdarzeniu operator monitoringu zauważył przy ul. Śląskiej dwie osoby, które wsiadały do autobusu miejskiego linii 101 z kanistrami. Informacja trafiła do dyżurnego gorzowskiej jednostki. Policjanci nawiązali kontakt z dyspozytorem MZK. Na trasie przejazdu operator miejskiego monitoringu sprawdzał, czy mężczyźni nie wysiadają na którymś z przystanków. Ostatecznie autobus miał dłuższy postój na przystanku przy ul. Kosynierów Gdyńskich koło biblioteki, gdzie kierowca zablokował drzwi pojazdu, a do autobusu weszli policjanci gorzowskiej komendy – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźni w wieku 20 i 29 lat zostali zatrzymani, mieli przy sobie skradzione kanistry na paliwo. Pojemniki wróciły do właścicieli, natomiast mężczyźni usłyszą zarzuty kradzieży. Ich sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości