Wiadomości

Ruszyła budowa czwartej restauracji McDonald's w Gorzowie

1 marca 2022, 16:56
fot. Anna Kluwak
Przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3 zostanie wybudowana czwarta restauracja McDonald's w Gorzowie. Obecnie na placu budowy pracuje ciężki sprzęt, a roboty ruszyły pełną parą. Planowane zakończenie inwestycji to wakacje 2022 roku.

Na początku lutego portal gorzowianin.com informował o tym, że firma McDonald’s Polska rozwija sieć swoich restauracji w Gorzowie i otrzymała pozwolenie na budowę czwartej restauracji w mieście. Nowy McDonald zostanie wybudowany przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Gorzów: W mieście zostanie wybudowany kolejny McDonald’s”.

Jeszcze pod koniec lutego plac budowy został ogrodzony i na miejsce został zwieziony ciężki sprzęt, za pomocą której został wyrównany teren. Natomiast wraz z początkiem marca prace ruszyły pełną parą. Robotnicy przygotowują zbrojenie pod wylanie ławy fundamentowej. 

Wykonawca inwestycji, firma Kerd wybuduje nowoczesną restaurację McDonald's z McDrive na działce tuż obok stacji paliw BP. Do McDonalda będzie wjeżdżało tym samym wjazdem, co na stację paliw. Jest to restauracja budowana przede wszystkim z myślą o kierowcach ciężarówek oraz osób podróżujących drogą ekspresową S3.

Według nieoficjalnych informacji nowy McDonald’s zostanie wybudowany do czerwca 2022 roku. Więc jeszcze w wakacje należy spodziewać się jego otwarcia. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości