• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ruszyła budowa czwartej restauracji McDonald's w Gorzowie

1 marca 2022, 16:56
fot. Anna Kluwak
Przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3 zostanie wybudowana czwarta restauracja McDonald's w Gorzowie. Obecnie na placu budowy pracuje ciężki sprzęt, a roboty ruszyły pełną parą. Planowane zakończenie inwestycji to wakacje 2022 roku.

Na początku lutego portal gorzowianin.com informował o tym, że firma McDonald’s Polska rozwija sieć swoich restauracji w Gorzowie i otrzymała pozwolenie na budowę czwartej restauracji w mieście. Nowy McDonald zostanie wybudowany przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Gorzów: W mieście zostanie wybudowany kolejny McDonald’s”.

Jeszcze pod koniec lutego plac budowy został ogrodzony i na miejsce został zwieziony ciężki sprzęt, za pomocą której został wyrównany teren. Natomiast wraz z początkiem marca prace ruszyły pełną parą. Robotnicy przygotowują zbrojenie pod wylanie ławy fundamentowej. 

Wykonawca inwestycji, firma Kerd wybuduje nowoczesną restaurację McDonald's z McDrive na działce tuż obok stacji paliw BP. Do McDonalda będzie wjeżdżało tym samym wjazdem, co na stację paliw. Jest to restauracja budowana przede wszystkim z myślą o kierowcach ciężarówek oraz osób podróżujących drogą ekspresową S3.

Według nieoficjalnych informacji nowy McDonald’s zostanie wybudowany do czerwca 2022 roku. Więc jeszcze w wakacje należy spodziewać się jego otwarcia. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości