• Dziś -2°/-5°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 67 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: W mieście zostanie wybudowany kolejny McDonald’s

2 lutego 2022, 10:57
fot. mcdonalds.pl
McDonald’s Polska rozwija sieć swoich restauracji w Gorzowie. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, firma otrzymała właśnie pozwolenie na budowę czwartej restauracji w mieście. Nowy McDonald zostanie wybudowany przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3.

W lipcu 2021 roku portal gorzowianin.com informował jako pierwszy o tym, że popularna sieć fast foodów McDonald's Polska planuje rozwinąć się w Gorzowie i wybuduje dwie nowe restauracje - przy ul. Myśliborskiej na os. Europejskim oraz przy ul. Kasprzaka tuż obok węzła S3. 

Pierwszy z nich, ten przy ul. Myśliborskiej działa już od Sylwestra. Budowa McDonalda na os. Europejskim odbyła się w ekspresowym tempie. Inwestor rozpoczął prace pod koniec sierpnia, a już 31 grudnia nastąpiło uroczyste otwarcie nowoczesnej restauracji z McDrive. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule „Ruszył trzeci McDonald's w Gorzowie. Otwarcie bez tłumów”.

Jak dowiedział się właśnie portal gorzowianin.com, niebawem ruszą prace przy budowie czwartego McDonalda w Gorzowie. Firma McDonald's Polska złożyła 15 grudnia 2021 roku złożyła wniosek o pozwolenie na budowę "restauracji McDonald's wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz układem komunikacji wewnętrznej, miejscami postojowymi, miejscem gromadzenia odpadów, pylonem reklamowym, masztami flagowymi oraz znakami informacyjno-reklamowymi". 

Natomiast w połowie stycznia 2022 roku firma otrzymała pozwolenie na budowę. To oznacza, że niebawem inwestor rozpocznie prace budowlane przy ul. Kasprzaka. Nowy McDonald zostanie wybudowany tuż obok stacji paliw BP przy węźle Gorzów Południe.

Ta lokalizacja nie jest przypadkowa. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów jadąc trasą S3 nie ma żadnej restauracji  McDonald's – najbliższa jest w Sulechowie po zjeździe z S3 oraz na MOP Sitno w kierunku Szczecina. Dlatego też ma to być inwestycja skierowana zwłaszcza do osób podróżujących trasą S3, które chcą zatrzymać się i zatankować paliwo, a przy okazji coś zjeść. 

Możemy się spodziewać, że również w przypadku tej inwestycji, prace będą szły w ekspresowym tempie i jeszcze w wakacje 2022 zostanie otwarty czwarty w Gorzowie McDonald’s.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości