Wiadomości

Sylwester: Płonęły śmietniki. Wszystko przez fajerwerki

1 stycznia 2022, 10:56
zdjęcie poglądowe fot. Damian Pyta
W sylwestrową noc strażacy z Gorzowa mieli pełne ręce roboty. Doszło do kilku pożarów śmietników, które zapaliły się od fajerwerków. Natomiast w Kłodawie zapaliły się tuje.

Do pierwszego zdarzenia w sylwestrową noc doszło w sobotę 1 stycznia o godz. 0.19 w Kłodawie przy ul. Poziomkowej. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze dostawczego opla oraz choinek znajdujących się tuż przy aucie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej. Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce okazało się, że zapaliły się tuje, a strażacy ugasili ogień, zanim przedostał się na zaparkowany obok samochód. 

Następnie o godz. 0.27 gorzowscy strażacy zostali wezwani do pożaru wiaty śmietnikowej przy ul. Paderewskiego, o godz. 0.37 płonęły śmietniki przy ul. Jagiellończyka, następnie przy ul. Matejki oraz na Placu Staromiejskim. Ostatnie zgłoszenie dotyczące płonących śmietników strażacy otrzymali o godz. 1.01 z ul. Paryskiej.

We wszystkich przypadkach do pożaru doszło prawdopodobnie z powodu fajerwerków, którymi strzelali mieszkańcy z okazji powitania Nowego Roku.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości