• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 52 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Dramat w centrum Gorzowa. Na chodniku zmarł mężczyzna

30 listopada 2021, 18:39
fot. Anna Kluwak
We wtorkowe popołudnie doszło do dramatycznego zdarzenia niedaleko przystanku tramwajowego przy ul. Sikorskiego w Gorzowie. Mężczyzna, który szedł chodnikiem w pewnym momencie zasłabł. Niestety pomimo podjętej reanimacji przez świadków zdarzenia oraz załogę pogotowia, mężczyzna zmarł.

- Na chodniku koło przystanku tramwajowego „Zakład Energetyczny” leżą zwłoki. Na miejscu jest pogotowie – poinformował nas czytelnik pod numerem telefonu 45 00 66 400. Do dramatycznego zdarzenia doszło przed godz. 18 na chodniku przy ul. Sikorskiego w Gorzowie, tuż obok przystanku tramwajowego.

Chodnikiem szedł mężczyzna w średnim wieku, w pewnym momencie stracił przytomność i upadł na ziemię. - Przechodnie widzieli jak mężczyzna zasłabł. Wezwali na miejsce pogotowie. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować, lekarz stwierdził zgon – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Jednak zanim na miejsce dotarło pogotowie, świadkowie zdarzenia przystąpili do reanimacji mężczyzny, następnie te czynności przejęła załoga zespołu ratownictwa medycznego. Niestety nie przyniosły one skutku. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Wiadomo jednak, że jest to osoba w średnim wieku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości